Magic The Gathering Commander 2015: Plunder the Graves

Neohodnoceno
Značka: WOTC
Toto je černo-zelený balíček Commander z roku 2015: Plunder the Graves!
Balíček Plunder the Graves je jako život a smrt, věčný cyklus. Vy sami jste vždy na vrcholu řetězce s Merenem z klanu Nel Toth a vládnete hřbitovu a bitevnímu poli. Commander (dříve EDH) je typ hry Magic: the Gathering, kde každý hráč hraje s balíčkem 99 karet v čele s legendární bytostí, velitelem. Kromě 5 základních zemí nesmí balíček velitelů obsahovat dvojité karty a ve výběru karet pro balíček jste také omezeni na barvy svého velitele. Díky tomu jsou vícebarevní velitelé obzvláště populární. Koneckonců, čím více barev má váš velitel, tím větší jsou vaše možnosti při sestavování balíčku.

Na podporu tohoto oblíbeného formátu nyní Wizards navrhl balíček velitelů pro všechny barevné kombinace nepřátel. Každý balíček obsahuje 100 karet s černým okrajem, včetně 15 zcela nových, nikdy nevydaných karet. Každý balíček navíc obsahuje alobalového nadrozměrného velitele. Všechny nové karty jsou ve Vintage a Legacy turnajově legální, samozřejmě s výjimkou nadrozměrných velitelů.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 9315
7 699 Kč
Magic The Gathering Commander 2015: Plunder the Graves
Neohodnoceno
Značka: WOTC
Doprava Zdarma
Doprava zdarma
Na nákup od 3 000 Kč
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Garance pravosti
Garance pravosti
Ručíme za to
Garance rychlosti
Garance rychlosti
Zboží doručíme co nejrychleji
Každý velitelský balíček obsahuje:
- Balíček 100 karet s černým okrajem, z toho 15 nevydaných karet.- Fóliová nadrozměrná verze oboustranného velitele.- 10 žetonů na balíček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magic the Gathering kartičky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: